Konfigurátor nemovitosti

Namísto chození do interiérových studií a poptávání 3D vizualizací, vizualizujte produkty okamžitě, přímo ve Vaší nemovitosti.

Proč okamžité vizualizace ve VR?

Kupujete-li novou nemovitost, nebo renovujete stávající, řešíte nové podlahy, kuchyni, koupelnu, dveře, okna, nábytek, zařizovací přeměty a další vybavení. Výběr provádíte na prodejně, a vše si v hlavě snažíte představit při aplikaci u vás doma. Přitom, namísto představování, vzhled můžete vybírat prostřednictvím VR vizualizací v rozměrově přesném digitálním modelu vaší nemovitosti.


Běžné vzorky na prodejnách a neinteraktivní vizualizace nabízí pouze omezenou představu o finálním vzhledu nemovitosti. Naproti tomu, ve virtuální realitě získáváte naprosto přesný pocit z konkrétních prvků, včetně možnosti jejich přirozeného prozkoumání. Něco se vám nezdá? Jedním dotekem si můžete změnit dekory, přeměřit rozměry, cokoli přesunout nebo odstranit. Výběr podlah, kuchyně a koupelny nebyl nikdy jednodušší.

Co poskytování služby okamžitých vizualizací obnáší?

 • Architekti

  Architekt Petr navrhuje skvělé nemovitosti. Používá moderní programy od AutoDesk, kreslí ve 3D. S tvornou 3D modelů nemovitosti tedy nemá žádnou dodatečnou práci.

 • Kuchyňská a koupelnová studia

  Kuchyňský a koupelnový designer Radek by se bez 3D vizualizací neobešel - 3D model je součástí každého projektu. Jedinou potíží může být jejich export ve 3d formátu.

 • Prodejci podlah a dveří

  Prodejce podlah a dveří Lukáš si užívá poskytování perfektní služby zákazníkům. Přitom musel jen poskytnout textury nabízených podlah a dveří.

 • Zákaznící

  Zákazník Tonda je ze služeb unešen - řeší pouze materiály a nechává si radit s optimálním rozmístěním. O vizuální a prostorové stránce je dokonale přesvědčen.


3D model nemovitosti, vybavení, textury materiálů a další - většina z toho dnes již v digitální podobě existuje. Správné využití již existujících zdrojů a nových technologií Vám umožné poskytovat dokonalé služby zákazníkům s nulovými finančními náklady navíc.

Kde lze vytěžit maximum hodnoty s minimem energie?

3D model nemovitosti je základ. Jestliže jej máte, lze využít u každého prodejce. Jestliže ne, jednoduchý model je snadné během pár minut vytvořit.

 • Kuchyňská a koupenová studia

  3D vizualizace je součástí každého projektu - výstupem je 3D model části místnosti i kompletní kuchyňské linky. Namísto exportu do obrázku, kliknutím pošlete model do VR headsetu. Zákazník si svoji kuchyni / koupelnu bude moci přirozeně prozkoumat.

 • Podlahová studia

  Z kachličky 30x30 cm lze jen těžko odhadnout vzhled vykachlíkované místnosti 5x10 metrů. Ve virtuální realitě lze se mezi jednotlivými podlahami v mžiku přepínat a zároveň zkoumat jejich vzhled v kombinaci s dalším vybavením a při různých světelných podmínkách.

 • Prodejce developerských projektů

  Nemovitost je nejvyšší životní investicí. Pokud ji člověk podstupuje, chce ji mít co nejdokonalejší. S VR prohlídkou developer neprodává jen projekt, ale skutečný pocit - s možností interaktivní změny vzhledu každé nemovitosti.

 • Kontraktor

  Do nynějška chodili lidé do obchodů. Nyní mohou obchody chodit k lidem. Kontraktor je člověk, který k vám přijde s interaktivním VR konfigurátorem, v němž si zvolíte design zařizovacích předmětů a následně jen společně dořešíte volbu typu materiálů.

Jste developer / designer / prodejce a zní to pro vás jako sci-fi?

Přijedu k Vám s funkčním prototypem konfigurátoru nemovitosti ve virtuální realitě. Vše vysvětlím, nechám ozkoušet. Pokud budete s ukázkou spokojen, můžeme konfigurátor doplnit Vašimi zdroji.