O projektu

O projektu
| Publikováno dne

Virtuální aplikace je široký pojem. Snad další buzzword. Podobně jako internet v roce 2000. A jak to s ním dopadlo... Podmanil si svět.

Z počátku posunul využitelnost osobních počítačů, poté chytrých telefonů a televizí. Mezitím umožnil evoluci a posléze s příchodem blockchain i revoluci ve světě finančnictví.

Virtuální realita je evolucí v oblasti konzumace obsahu, často i více než to. Mnoho lidí vzhlíží k sci-fi filmu Ready Player One od Stevena Spielberga. Film pojednává o světě, v němž lidé preferují trávení času ve světě virtuálním namísto skutečném. Je to ta budoucnost, která nás s vývojem virtuální reality, VR obsahem a internetových sítí čeká?

Jsme fanoušci možností přicházejících s technologiemi

Prémiové weby, webová řešení na míru a hry řešíme od roku 2013. Blockchainu jsme poprvé propadli v témže roce. Nyní si osvojujeme VR, a to rovnou po hlavě.

Virtuální a rozšířená realita propojuje vše, co milujeme. Psaní románů v programovacím jazyce dnem i nocí, vymýšlení neotřelých způsobů k ošálení limitací daných používanými softwary, nepřeberné množství technologií potřebných k prozkoumávání i nezbytnou nutnost optimalizace na všech úrovních. Zkrátka, jsme core ajťáci, kteří slovo "něco není v IT možné" neznají.

Virtuální realita je pro nás médiem umožňujícím přenos jakékoli představy v nezkreslené podobě. Je přitom jedno, o jakou představu jde - zda zážitek, vlastní plně fungující planetu, nebo zcela virtuální svět s decentralizovanou měnou a zárukou skutečného vlastnictví.

Tu skutečnou sílu a přidanou hodnotu VR s neměrným přesahem vidíme v její adaptací v rámci průmyslu 4.0, díky čemuž se dá zdatně bojovat s ekonomickou a sociální budoucností naší země.

Spojme naše síly

Naším cílem je přinášet maximální hodnotu klientovi i jeho zákazníkům. To vyžaduje enormní úsilí, stálé posouvání produktu i celoživotní vzdělávání.

Máte podobné hodnoty? Ozvěte se nám a pojďme posouvat hranice VR i nabízených služeb společně. Psát můžete na info@vrapps.cz.

Pár technických informací o tomto webu:

  • Design a kód na míru, optimalizovaný pro UX, rychlost načítání a minimální datovou náročnost. Aktuálně v alfa verzi.
  • Styly psané v preprocessoru Stylus, generované přímo na míru konkrétní stránce pomocí buildovacího systému Gulp
  • Stránky dostupne v AMP nebo běžném formátu, v závislosti na vyžadované funkcionalitě stránky
  • JavaScript na AMP stránkách prostřednictvím frameworku AMP (accelerated mobile pages)
  • JavaScript na běžných stránkách psany ve vanilla JS, buildovaný pomocí webpacku.
  • Aplikace běží na frameworku Express.js, stránky renderovány s pomocí šablonovacího jazyka Handlebars. Pro blog jsme použili naše interní řešení postavené nad PHP Nette.
  • Databáze MySQL pro správu dat
  • Plné cachování (včetně html) ve 3 vrstvách - server, 2x CDN (Cloudflare + Google), prohlížeč.
  • Aktivní prvky pro bohaté výsledky ve vyhledávání (rich snippets)

Fotografie a ikony na webu používáme ze zdrojů FreePik, FlatIcon a Pixabay.

Sdílení: